راهنمای خرید از آک خرید

راهنمای خرید از آک خرید

چطور می توانم هزینه سفارش را پرداخت کنم؟ 

پرداخت نقدی در محل تحویل  

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، آک خرید این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، سطح شهرتهران باشد هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند .  

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا هم پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود و هم بتوانند در قرعه کشی پایان هر ماه شرکت کنند و برنده یکی از جوایز سایت آک خرید باشند ..  

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش‌هایی که محل تحویل آنها در سطح شهر تهران است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش آک خرید دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار همراه دارند، کاربرانی که آدرس تحویل سفارش آنها، سطح شهر تهران است می‌توانند در هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند

با این حال، یادآوری می‏‌شود که در صورت پرداخت اینترنتی، پردازش سفارش سریع‏‌تر و دارای مزیت امکان شرکت در قرعه کشی ماهانه آک خرید است . 

پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت آک خرید به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است وخونه بازار پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

بانک ملت 6529 7664 3379 6104

بنام احسان خلیلی فیروزکوهی